Beany Heropunch snowboard

80-163w cm

Beany Heropunch is a versatile snowboard designed for both beginners and experienced riders. While forgiving certain mistakes to the first ones, it guides the latter through any terrain.

It is light and sufficiently flexible, with FLAT profile ensuring top stability. BEANY HEROPUNCH is safe for rookies and great for those more advanced alike.

Size

 

149 €

in stock

DPD delivery: delivery 24. 09. 19

Personal pickup possible at the warehouse in Vrchlabi only.

Introduction

Vyrobit opravdu kvalitní dětský snb, který odpovídá všem potřebám dětí, zohledňuje jejich nižší hmotnost a respektuje rozličné úrovně snowboardových dovedností, není nic jednoduchého.

Minimum firem, a spočítali bychom je skutečně na prstech jedné ruky, dokáže zpracovat speciální technologii pro výrobu dětských snb. Obvyklý postup je ten, že výrobce použije stejnou technologii jako pro výrobu snb pro dospělé jen jaksi  ve zmenšené verzi produktu (stejně silné jádro, stejně skládané lamináty, stejná tloušťka a tvrdost materiálů).

Takto vyrobený dětský snb dítěti obvykle znechutí ježdění, protože je neadekvátně tvrdý, těžký a neohebný.

Značka Beany pracovala na speciální RESPONSIVE TECHNOLOGY pro juniory a děti více než dva roky, než byla s výsledkem spokojena.

RESPONSIVE TECHNOLOGY spočívá v náročném a precizním zbrušování dřevěného jádra a specialním skládání laminátů při výrobě dětských snb. Díky této technologii jsou snowboary Beany nejen velmi lehké ale také měkké ve flexi ovšem při zachování nezbytné torzní tvrdosti. Jsou to ideální prkna pro všechny malé a mladé ridery.

Type ALLROUND
Stiffness 2/10
Profile Flat
Shape Directional
Core Celodřevěné jádro
Lamination Biaxiální laminát
Base Extrudovaná skluznice
Insert layout 4x2cm
Length adjustment 80-163W cm

Rating

This product has not been evaluated yet. Add first.

Product enquiery

Load