Nezapomněli jste na něco?

Shopping cart

No products in shopping cart

BEANY Spirit

Tento dětský snowboard je měkký, spolehlivý, lehký a velmi dobře ovladatelný. Jeho samotný design pak hovoří jasně - vyrobeno pro dívky.

Vyberte: size

size chart

179 €

Popis produktu

Popis produktu

BEANY SPIRIT je jeden z nejuniverzálnějších dívčích snowboardů. Díky využití špičkové výrobní technologie RESPONSIVE TECHNOLOGY a 3D shapu je ještě k tomu hravý a spolehlivý partner do každého terénu.

Vyrobit opravdu kvalitní dětský snowboard, který odpovídá všem potřebám a možnostem dětí, zohledňuje jejich nižší hmotnost a respektuje rozličné úrovně snowboardových dovedností, není nic jednoduchého. Obvykle totiž výrobci vezmou stejnou technologii, jakou používají pro výrobu dospěláckých snowboardů, a prkno pouze zmenší. Zachovají stejně silné jádro, stejně skládané lamináty nebo stejnou tloušťku a tvrdost materiálů. Takto vyrobený „dětský“ snowboard dětem jízdu rozhodně neulehčí, spíše naopak znechutí, protože je neadekvátně tvrdý, těžký a neohebný.

 

Značka BEANY se vydala svou vlastní cestou, která reflektuje potřeby a možnosti dětí/juniorů, a zhruba po dvou letech vývoje uvedla na trh speciální RESPONSIVE TECHNOLOGY, která spočívá v náročném a precizním zbrušování dřevěného jádra a speciálním skládání laminátů při výrobě. Díky této technologii jsou snowboardy BEANY nejen velmi lehké, ale také měkké ve flexi, samozřejmě při zachování nezbytné torzní tvrdosti. Jsou to ideální prkna pro všechny malé a mladé ridery.
 

Další unikátní použitou technologií je tzv. 3D SHAPE, jež přináší to nejlepší z camber i rocker konstrukce snowboardů a ještě něco navíc. CRADLE prohnutí podél celého snowboardu pak zajistí, že je snowboard velmi lehce a intuitivně ovladatelný a řiditelný. 3D shape je to nejlepší pro mladé ridery na sjezdovce, ve volném terénu i snowparku, tam všude rider „poslušnost“ desky určitě ocení.

size chart

How to choose the right SPIRIT size?

Riders height [cm] Buy the following snowboard size [cm]
130-135 120
135-140 126
140-145 132
145-150 138
150-155 141
155-160 144
160-170 147
Detailed specifications

BEANY Spirit

Detailed specifications

 • Type
  FREESTYLE
 • Stiffness
  3/10
 • Profile
  3D shape
 • Technology
  Wood core
 • Core
  Celodřevěné jádro
 • Lamination
  Biaxiální laminát
 • Base
  Extrudovaná skluznice
 • Construction
  sidewall
 • Insert layout
  4x2cm
 • Brand
  Beany

This product currently has no text reviews.

Rate product close

BEANY Spirit

Reviews must meet the followingrequirements and they will only appear once approved.

* Fields marked with asterisks are required.

Product enquiry close
Načíst